Avatar uživatele
Ella

Jak zprovoznit SMS na novem mobilu?

Dobry den, deda si koupil novy mobil, ale z nejakeho zahadneho duvodu mu nejdou posilat SMS a pokazde se objevi pri odesilani „CHYBA“, pritom telefonovani a prijmani zprav funguje normalne. Chtela jsem to vyresit pres infolinku, ale slovensky T-Mobile me v tomhle zklamal na plne care. Nabizi sice sluzbu „pro asistenta nebozablokovani sim karty zmacknete 5-ku“, ale po zmacknuti uz nabizi jen blokovani sim =( a internet taky nic neporadil.
Moc dekuji za pomoc.
Doplňuji:
Nikoll: bohuzel slovensky operator tuto sluzbu jaksi schoval nebovymazal a ja se dovolam akorat tak na vypisy hovoru a wap =(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus před 4648 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Nevím co je to za mobil, ale všeobecně – vlízt do nastavení a tam pracovat…povolit SMS či co tam děda má.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Na webových stránkách operátroa si najděte číslo pro nastavení SMS centra a nastavte si jej podle návodu k mobilu do nastavení SMS zpráv.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nikkol

My jsme to taky řešili. Zavolali jsme operátora , oni nám dali číslo. Po jeho napsání už to funguje.

Pokud je to slovenský operátor, položila bych tuto otázku na slovenské verzi odpovědí. Tam budou mít více zkušeností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

musí bejt vyplněný i okínko pro telefoní číslo.....

To byl jenom tip, takže jakej má vlastně mobil???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ella

DDarent: Samsung E 1080
Nikkol: bohuzel tam moclidi zrovna nechodi, bych rekla z toho co jsem tam byla naposledy

před 4648 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella

tak jsem zkusila to centrum SMS a i kdyz tam bylo napsane dobre, tak sem ho prepsala a svete div se FUNGUJE TO!:D dekuji panove a slecno/pani :D

před 4648 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek