Darkkanec

Jak zprovoznit nový reproduktor?

¨Dobrý den mám problém s reproduktory. Do dneška jsem měl zapojená sluchátka a šla dobře. Dneska jsem si pořídil reproduktor. Po zapojení mi při zkoušce zvuku ve správci jdou jak repraky tak sluchatka ale poté mi youtube ani nic jiného už nejde. Neví někdo čím by to mohlo být. Díky

Odpovědi
Petr Kaňa

Vypnutý zvuk v YouTube?

elkon

Záleží kam strčíš reproduktor a kam sluchátka. A jak to máš pak nastavené. Já mám např. zdířku pro sluchátka na pravém reproduktoru, vedle ovládání zvuku. Když zapojím sluchátka, automaticky se vypne zvuk do reproduktorů.

Petr Kaňa

Musí to být v nastavení. Zkus to metodou pokus omyl. Zkus všechny možnosti. Tak to dělám já když tomu nerozumím.

Darkkanec

Elkon. Ale mě nejde pak ani jedno. Obojí při zkoušce ve správci funguje ale normálně nic

elkon

Je to v nastavení, je potřeba pořádně prověřit. I ovladač audia. Správce je jen část.