Avatar uživatele
Tw!st

Jak zprovoznit na webu reklamy Adsense?

Dobrý den, vytvořil jsem s kolegou nový web a potřebujem tam vložit reklamy. Účet na Adsense už mám pár let, jenže jsem ho doposud používal jen kvůli Youtube, tudíž dopis mi už přišel a účet mám potvrzený. Na Adsense jsem si vyvořil reklamní jednotku (banner) a kód banneru kolega vložil do kódu webu. Říkal, že kód tam vložil, ale reklama se nezobrazuje, je prázdná. Kdesi jsem četl, že se reklama v banneru bude zobrazovat, až když se mi upgraduje Adsense účet. V Adsense jsem tedy klikl na upgradovat a vyplnil URL webu. V oznámení se mi objevilo hlášení: „Aby bylo možné vyřídit žádost o zobrazování reklam na vašem webu, je třeba implementovat kód reklamy na adrese leaguemystery.com. Vaši žádost o upgrade lze posoudit až poté, co váš kód reklamy bude mít zobrazení v dané doméně.“ Kód již je implementovaný, teď jde jen o to, aby měl kód zobrazení v dané doméně. Takže potřebuji mít návštěvníky na webu? Kolik si Adsense představuje? Něco v řádu stovek, tisíců, desetitisíců? Jak mám rozumět větě: „Vaši žádost o upgrade lze posoudit až poté, co váš kód reklamy bude mít zobrazení v dané doméně“? Takže řekněme až bude mít stránka určitý počet návštěvníků, pak teprve se místo prázdné reklamy zobrazí reklama?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2975 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek