Avatar uživatele
Usoman

Jak zprovoznit mikron do Teamsů?

Popíšu tenhle zoufale neřešitelný problém od začátku. Před měsícem jsem si koupil nový notebook od Lenova. Teamsy mi první týden normálně fungovaly. Pak se mě ale počítač nebo jeho aplikace zeptala na nějaké soukromí ohledně mikrofonu, tak jsem se na to podíval a nakonec jsem to i odsouhlasil. Když jsem měl v Teamsů schůzku a chtěl jsem si kvůli mluvení odblokovat mikrofon, tak u ikonky se mi zobrazilo upozornění, že mikrofon je pro Teamsy zakázaný. Tak jsem šel všude možně do nastavení a nic, co by nasvědčovalo tuto závadu (byť třeba nezvolený mikrof, sluchátka atp.). Nyní se mi upozornění nezobrazuje, mikrofon můžu ve schůzkách odblokovat, jenže u soukromých hovorů mi mikrofon funguje, ale když se připojím do hromadné a předem ohlášené schůzky, tak tam mi mikrofon nefunguje. Ostatní vidí, že mám mikrofon odblokovaný, ovšem neslyší mě. Kromě vlastního zařízení jsem ještě projel nastavení Teamsů, ale ani tam jsem nic neobjevil a vše vypadalo OK.

Možná to udělala nějaká Lenovem předinstalovaná aplikace nebo antivir McAfee, ale když jsem se tam zběžně mrknul, tak ani tam jsem nic neobjevil. Opravdu už nevím, jak tohle vyřešit. Poraďte, prosím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dochy před 1061 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek