Avatar uživatele
pas

Jak zprovoznit klávesnici?

Dobrý den.Notebook ASUS X751M ,Mám ho asi dva roky a celkem spokojenost až dodnes. Pokud chci napsat nějaký text tak naskakují nejrůznější nesmysly =px ,pokud chci smazat naskočí nejdřív znak paragrafu,víc než dvě písmena to nenapíše správně .Vypnuto zapnuto , restartováno co více se s tím dá udělat? Máte někdo podobnou zkušenost nebo radu , díky.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2820 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Rozebrat a vyčistit. Nejspíše jsou někde spojené kontakty, stává se to když se do notebooku něco vyleje, popřípadě to může udělat prach.
Každopádně doporučil bych nejdříve zkusit najít videa na youtube jak rozebrat konkrétní notebook, nebo se obrátit na někoho kdo to už dělal. Rozhodně neodcvakávat klávesy vidličkou(na klasické klávesnici je to v pohodě, ale na notebooku by se při hrubší síle mohli zlomit pacičky).

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pas

Quimby díky , zkusím i když prašné prostředí doma nemám ani jsem nic na notes nevylil. Faktem je, že jsem to včera nemohl přes tlačítko vypnout ale musel jsem to odpálit přes vypínač…nějaká zrada zde evidentně je.

před 2820 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

NTB klávesnici jen vyměnit. To nevyčistíš. Můžeš se pokusit, ale je to ztráta času.

před 2820 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tohle je správně, i když palec jsem dal Quimbymu, nevšiml jsem si, že je řeč o NTB.

před 2820 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek