hulk

Jak zprovoznit?

Jak vyřešit problém? Hra Max Payne mi občas jede ale mám problém že když se to nahrává tak se to zasekne a musím restartovat počítač. Nefunguje ani ctrl+alt+dlt. Ale nevíte jak to vyřešit? Já když to pustím tak se to neseká ani nebuguje ale je problém se zasekáváním při nahrávání.

Nejlepší odpověď
beer

Problém nejlépe vyřešíš na nějakém hráčském fóru Max Payne:
http://www.go­ogle.cz/search?q=Max+Pa­yne+f%C3%B3ru­m&hl=cs&tbo=d&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&rlz=1I­7ADFA_cs&lr=lan­g_cs