jirkajirka

Jak zprovozním automatické přehrávání?

Když zastrčim usb flash disk, DVD nebo cokoli, má vyskočit automatické přehrávání podle nastavení. Aniž bych to kdekoli zakazoval, přestalo to fungovat, OS 7 Home Premium 64.Poradí někdo co s tím ?
Doplňuji:
Cochee Toto vše jsem zkoušel dokonce i bodem obnovení než jsem položil otázku.Na webu taktéž jsem nic i tom problému nanašel. Pouze oznamuje ESET Smart Security 7 připojení nového zařízení.

Odpovědi
cochee

Otevři si Ovládací panely a proklikej se na Hardware a zvuk → Přehrát automaticky. Tam v první řadě zafajfkuj „Použít funkci Přehrát automaticky pro všechna média a zařízení“ no a dále si tam navol, co potřebuješ. Nakonec potvrď dole na „Uložit.“ Anebo taky můžeš vyzkoušet tlačítko „Obnovit výchozí,“ které se nachází pod seznamem těch akcí (musíš si odrolovat dolů).
Doplňuji:
Takto je to stopro ve 32bitovém Widlows Doma Prémiové, ale myslím si, že v 64bitové verzi je to stejně.

cochee

Tak to věru nevím, co dál, samozřejmě kromě ultimátního řešení přeinstalace Widlí :) snad ještě zkusit na chviličku deaktivovat ten ESET.