Terezzz

Jak zpravit horní tlačítko u iphonu 4s?

Telefon ani nespadl, ani nebyl polit, nic. Z ničeho nic to šlo jen špatně zmáčknout a pak už to nešlo zmáčknout vůbec, jak kdyby tlačítko zaskočilo.

Odpovědi
MonkeyKing

Jedině do opravny

Děda Louda

Záleží, o čem chceš zpravit inkriminované tlačítko. Možná by se dala použít přelepka.

Razza

Je tam takový kabel a ten se musí vyměnit. Kabel sám stojí pár korun, ale ta výměna je docela drahá.

K sehnání je to např. tady: http://www.pda-prislusenstvi­.cz/iphone-4/1512-proximity-sensor-power-button-flex-cable-iphone-4.html