Jak zpracovat plody rakytníku řešetlakoveho?

Vím jen že se da udělat sirup, ale možna jste zkusili něco jiného třeba mražení atd. a podělite se o recept.Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Marmeláda, klasickým způsobem jako jiné marmelády. sůšení do čaje, samotnopu šťávu míchám z medem na poloviny – výborné jen tak nebo do čaje.
Vymačkané plody usuším a buď je cca tři týdny nechám vyluhovat v oleji – výborné do jídla, na spálenoiny, na exémy a pod. Rozemletý prášek jde přidávat do jídla

Další odpovědi
www

Nezpracovávám, ale podívej se, co vše se z něj vyrábí. Recept snad potom najdeš:

Zdroj: www.rakytnik.e­u/vyrobky-z-rakytniku.html