NatalieG

Jak zpracovat avokádo? Mám k dispozici strašně moc avokáda a nevím co s ním. Je možné ho nějak kvalitně zpracovat?

Odpovědi
PetrMalec

Avokádo je plné vitamínu a pokud ho máte opravdu hodně, tak zimu hravě přežijete :) Jinak z avokáda je strašně dobré quacamolle nebo avokádová pomazánka – prostě dělejte to co vám chutná, avokádo se dá vecpat všude.

Zdroj: https://napovi­me.cz/navod/jak-jist-avokado/

zjentek

U avokáda zvláštní pozor na čerstvost! Pokud je ho „strašně moc“, nemusí být v dobré kvalitě/kondici. Nekvalitní avokádo se po vyjmutí pecky dá celkem kvalitně zpracovat NA KOMPOSTU.