VerSule

Jak zpevnit postavu??

Chtěla bych se zeptat jak zpevnit postavu?? Chodila jsem běhat.. Ale moc mě to nevzalo. Tak jsem přešla na zumbu(2× týdně) S běhá ním začne až v zimně. (S taťkou. Zjistila jsem že je to lepší než běhat sama. víc mě to baví.) A každý večer dělám 50 sedů- lehů. (Postupně si přidávám.) Kdy uvidím výsledky?? Připadám si pořád stejná..

Nejlepší odpověď
Alesh

Jsi jeden z mnoha lidí, co si myslí ten nesmysl, že jako budou dělat třeba kliky a za měsíc budou mít postavu jak osoba z reklamy na posilovací stroj. Je to o tom, že se zkrátka musíš dát obecně na pravidelné aktivity, změnit myšlení, věnovat se tomu. Když máš čas, jdi něco dělat, nějaký sport, zumbu, posilku, běhat, plavat, na inliny, kolo atd. A pak samozřejmě po nějaké době se dostaví výsledky. Nemá smysl si nějak hned naložit, ale postupně se do toho dostávat tak, aby tě to bavilo. Za 3 měsíce už něco málo uvidíš, do půl roku to bude fajn a po delší době z tebe bude kočka sportovkyně. Hlavně to chce rozum a trpělivost.

Další odpovědi
Drap

Je to běh na dlouhou trať. Musíš vyčkat. U všech se to neprojeví stejně.

anonym

http://www.hu­dackovaivuska­.estranky.cz/im­g/picture/12/pe­pek-namornik.jpg

HOMER

Jakákoli činnost se zákonitě musí časem projevit, o tom není pochyb.

Adolf Pytler

Kup si cement.. A seď u počítače.. Pomáhá..