zelí

Jak zpěváci pečují o hlas?

Nekouří? Nepijí alkohol? Teď jsem zjistil, že když se nachladí, tak někteří zpěváci radši moc nemluví. Jak ještě o svůj hlas pečují.

Odpovědi
sesednizkola

Jak jaci,zpevaku venujici se zpevu na profesionalni draze jsem poznal spoustu a bylo to jako s decharema u kterejch si kazdy mysli, jak pecuji o dech. Ale jsou to taky jen lidi a kupodivu vetsinou hulej jak fabriky.. Takze shrnuto, jeden chlasta, druhej nechlasta…jako vsude mezi lidma. Ale pokud se ptas jak pecuji kdyz pecuji, tak to nevim. Vajicka sirova se ale nekonzumuji uz. Uprime jsem se na to nikdy neptal. Jeden ze zdejsich by jiste oponoval, ze jsem je chtel na jednu noc, ale neni to tak jasne. Ja je opravdu vic jak litry vina a kartony cigaret jinak pecovat o svuj hlas nevide a tak jsem se neptal jich.

zjentek

Hlas je dar, který jsme dostali všichni. Je fakt, že některé živí, ale to samo o sobě není důvod pečovat více. Nemyslím, že rockeři nekouří a moc nemluví.