jjsemtujak

Jak zpájet drátky ke konektoru jack?

Jak mám zpájet 2 drátky (červený a bílý značení) od reproduktoru ke konektoru jack, který má tři části možného připojení..?
Pro lepší pochopení Vám na rajce.net zanechám ty vyvocené drátky od repráků a konektor jack.
Nebo mám snad použít jiný konektor,když drátky jsou dva od repráků a na konektrou jsou tři kostry?
Děkuji za odpovědi.
Hezký večer/den.
Doplňuji:
http://mysoples­kus.rajce.idnes­.cz/Reprodukto­ry_Trust_-_dratky_a_konek­tor_Jack_zele­ny

Nejlepší odpověď
mosoj

Máš v ruce stereo jack. To ploché je společná zem a zbývající dva na krajích jsou pravý a levý kanál.

Pokud to připojuješ na dva repráky tak od každého repráku jeden + jeden spoj a připoj na konektoru na plochý vývod. Zbývající dráty připoj každý na jeden kraj. To platí ale že máš zdroj zvuku také stereo. Málo informací.

Hlada

K čemu to bude připojené? Jak to bylo zapojené původně? Máš jistotu, že jsou v bedničkách zesilovače? Výstup na jacku prakticky z čehokoli není výkonový, takže jestli jsou to kabely k reproduktorům, tak to hrát nebude.