Irisa

Jak zobrazit tyto symboly ve wordu?

Chtěla bych do wordu použít symboly z tohoto dokumentu
http://www.ag­km.cz/projekt_i­novace/bi/Kvet­ni_vzorce_a_di­agramy.pdf
ze strany 6, ale místo nich mám jen čtvereček.
Co mám dělat?
Doplňuji:
pořád tam není přesně ten, co potřebuji :(

Odpovědi
setapouch

Stiskni klávesu Win (logo Windows vedle Alt) a k tomu přidej R, do okna, které se ti objeví, napiš charmap a dej Enter. A můžeš si vybírat znaky.

cochee

Návod pro Word 2003 (jiný Word neprovozuju a návod je samozřejmě úplně jiný, dobře vám tak 😛) menu Vložit/Symbol… – v tabulce nalezneš symbol, klikneš na něj a pak na Vložit. Některé symboly nenajdeš, například „Samičku s rohy“ nebo „G s nadtržítkem“ a některé napíšeš jinak, například „LG s podtržítkem jako obyč G a dát mu atribut "podtrženo.“ Plus v kroužku asi najdeš, ale v jiném písmu, nejspíš nějaké s matematickými symboly.