lizatko11

Jak zobrazit historii dat v zadávání e-mailu či přihlašovacího jmé­na?

Potřebovala bych zjistit, kde se dá nastavit zobrazování předešlých dat, které jsem dříve zadala. Např.: Na e-mailu mám více e-mailů(škola, práce, osobní…). Když kliknu na pole, kde se e-mail má psát, tak vždy vyskočily všechny možnosti, které jsem dříve zadala. Ze dne na den to přestalo ukazovat. Dá se někde nastavit tohle zobrazování dříve zadaných dat? Prohlížeč, který používám, je Mozilla Firefox.

Odpovědi
soles

Myslím, že toto je otázka cookies a nikoliv historie.