M.a.j.k.e.e.

Jak zobrazit HDD na ntb?

Mám nový tablet, který lze používat i jako ntb – je to zařízení 2 v 1, konkrétně Acer Aspire Switch 10 E. Ve specifikacích se uvádí, že v doku s klávesnicí je ještě zabudován HDD s kapacitou 500 GB. Mně se však v přehledu tento HDD neukazuje. Co s tím? Jak to případně nastavit,aby se ukazoval? Děkuju.
Ten Acer C je paměť tabletu.

Odpovědi
Seznam.cz

Tam není nápověda? Co to je? To musí být ve správci zařízení. Já těm vašim desítkám nerozumím, víte? Já znám jedenáctku, případně dvanáctku ale ta je už moc silná. Nejraději sifon u Ubuntu. Správce zařízení je když se klekne na zástupce Tento počítač, případně Počítač a v kontxt menu vyberete Spravovat počítač, píšu po paměti. Tam je ten jakýsi správce zařízení a disků. Když se nezobrazuje na prohlížeči, značí to že disk nebyl ještě formátován. Takže tam se objeví a bude se chtít formátovat a pak si systém přiřadí písmeno atd. Stačí formátovat rychle, jde jen o zápis do tabulek. FAT32 nebo NTFS? Nevím co tam máte za disk.

Alfonz.SPO

Podle me musi byt tablet zapojen do doku aby byl videt ten 500 GB disk.

isteron2

A ten Acer C je čo ?

Ronnie3697

Po připojení by se měl sám zobrazit. Jestli ne, tak je něco špatně.
A co je ten disk ESP (F:)? Není to on, jen že by byl špatně naformátovaný?
https://www.y­outube.com/wat­ch?t=1m40s&v=0BRhlPCyj­Rc