Katie

Jak zobrazím lištu " správa stahování"

Dobrý den stahuji film na Windows 8 a omylem jsem na liště klikla na zavřít jak lištu zobrazím
Doplňuji:
internet explorer ale je videt ze jste Windows 8 v behu ještě nevidel protože tam zadná nabídka zobrazitnebo tak něco není nejsem tak blbá jak si asi myslite -_-

Nejlepší odpověď
Bedy

Správce stahování vyvoláte stiskem Ctrl+J. Pokud jste tu lištu zavřela, tak máte smůlu, jedině otevřít ten správce stahování.

Další odpovědi
cochee

Windows 8 – to je sice hezké, ale film určitě stahuješ přes internetový prohlížeč, takže který – Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, nebo ještě nějaký jiný?