alex.agent

Jak zníčit strom?

Zdravím, mám dotaz, jak zníčit strom? Aby uschl… polít ho benzínem nebo ředidlem? (je to bříza)

Děkuji za odpověďi :)

Nejlepší odpověď
Drap

Zničit jen tak strom, neni zrovna nejlepší nápad. Je celá řada způsobů, ale žádný neni v souladu se zákonem. Jediná legální možnost, pokud je to nutné, vyřídit si povolení a v době vegetačního klidu strom skácet,

Další odpovědi
Protiva

Jestli mi nějaký strom uschne, tak si tě najdu. A pak si tě podám!

david22

Ideálně jej pokácet. Motorovkou.

manon

Uff. Benzín, ředidlo, to přece nepatří do přírody – doufám, že máš vedle toho ještě zeleninový záhon :)
Proč ho nepokácíš?

huxa

jako malý jsem ničíval babičce květiny, které se mi nelíbili solí :) nasypete sůl, zalijete ji tak, aby nešlo nic poznat a je po tom :) ale u větších kořenových systémů neni účinek.. doporučiji zakoupit herbicid a postříkat jím strom, dokud má ještě listí, nebo vykácet. benzín ani ředidlo nedoporučuji, jestli to neni nějaký speciální strom, nebude účinek, nebo vyplítváte stovky ba i tisíce za benzín :)