JájsemRaibek

Jak zní zkrácený název státu s oficiálním názvemالجماهيرية العربية الليبية الشعبية الإشتراكية العظم?

Jak zní zkrácený název státu s oficiálním názvem Al-Jamāhīriyyah al-Arabiyyah al-Lībiyyah aš-Šabiyyah al-Ištirākiyyah al-Uthmā?

Nejlepší odpověď
Dismas

Takovýto stát již téměř 5 let neexistuje. Nicméně jeho zkrácený stát byl Libye.

Další odpovědi
led

Ako vtip je to už staré
Libye
Libyjská arabská lidová socialistická džamharíja

kodl67

Velká libyjská arabská lidová socialistická džamáhíríje