Itter

Jak zní překad anglické věty?

A modification to the radar was needed since the U.S. Department of Commerce required the B-2 to use a different radar frequency.

  • Je to z článku a „neviditelných“ letounech B-2 na Wiki.

Můj návrh vypadá takto:
Úpravy byli nutné ve chvíli, kdy si Ministerstvo obchodu važádalo změnu frekvence radarů u letounů B-2.

Děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
vagra

Formulaci bych upravil na:
„Úpravy byly nutné, protože americké Ministerstvo obchodu pro letouny B-2, požádalo o jinou radarovou frekvenci.“

Další odpovědi
pokazdejinak

Já bych to ještě trochu upravila:

Úpravy byly nutné, protože americké Ministerstvo obchodu vyžadovalo, aby letouny B-2 používaly jinou radarovou frekvenci.