tendruhy

Jak zní nejlepší vtip (podle vašeho názoru), jaký jste kdy slyšeli?

díky

Je rozdíl mezi zájmeny jaký x který.

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na jaký vtip.

Jaký vtip? Ten, u něhož jsem se zasmála.

Který vtip? Neříkám, že nejlepší, ale dostala jsem mailem vtipy o blondýnkách.

Např.

„Víte jak se dá poznat opravdová přírodní blondýnka již ve škole? Když učitelka smaže tabuli, ona vygumuje sešit“

Další odpovědi
anonym

Za komunistů bylo líp a komunisté jsou demokratičtí. Dost hořký humor.

Kepler

Asi bych si vzpomněl i na lepší, ale v rychlíku mezi Moskvou s Petěrburgem začali konverzaci děduškové:

  • Kuda vy iďotě?
  • Iz Moskvy v Ptěrburg, i vy?
  • Ja iz Pětěrburga v Moskvu!
  • Vot těchika…

led

aktuálny:
Za komunistů bylo líp a komunisté jsou demokratičtí. Dost hořký humor. Taková krutá doba to byla, teď se máme líp. Jenom kdyby tady pod mostem tolik nefoukalo, od vody jde mráz, autá nahoře dělaj randál, ale máme svobodu i když nemám žádnej kvartýr.

zjentek

Zní strašně směšně.

led

Kepler, jedna z mnohých variant ruských „deduškov“ Videla som to vo farbe a 3D zvukom 🙂

led

správnejšie: to vaše keplerovské podanie (vyššie v odpovedi) som videla vo farbe a 3D zvukom 🙂