JájsemRaibek

Jak zněla druhá otázka v pořadu Nikdo není perfektní ze dne 29. 2. 2016?

Už od pondělka neustále přemýšlím jak zněla ta druhá otázka v pořadu Nikdo není perfektní a stále si nemohu vzpomenout.
Správná odpověď byla zvíře, ale nevěděl jsem to. Co se týče odpovědi tázaných, tak nevěděli nic a jedna paní sice vyloučila návrh redaktora – Kurva, ale sama se do toho zamotala.

Vzpomene si někdo z vás jak byla ta otázka? Co je to …?

Popř. nemá někdo přístup na iprima kde je to ke shlédnutí, ale musí mít předplatné :(

Odpovědi
briketka10

Máš smolíka pacholíka, kdybych ho sledovala,
tak Ti to povím, ale tento pořad nesleduju :(

Tento pořad je vysílán na TV barrandov, kde
se musí zaplatit předplatné, aby sis ho mohl
prohlédnout.

http://www.ba­rrandov.tv/nik­do-neni-perfektni#sec-nikdo-neni-perfektnivideo

briketka10

Hurá už je tam, už je tam 🙂

briketka10

A ani, jako zajímavou otázku Ti udělit nemůžu, tak co vlastně můžu? :((