dust8

Jak zmírňovat ponorkovou nemoc pokud člověk nemá moc šancí opustit dům?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je vidět, že Kepler i zjentek (oba radí dobře) jsou ZKUŠENÍ borci a UMÍ SI PORADIT! ;)

Za mě, abych nezůstal pozadu – zkus pořádnýho špeka, uvídíš, jak ten čas poletí a bude POHODIČKA. Já ho dám o víkendu (doufám, jestli mi do toho „něco nevleze“). :)

Další odpovědi
marci1

Zkus změnit to, co jde. Rozbij stereotyp, změň návyky, zpřetrhej okovy! 🙂

Kepler

Pořiď si Dolly se třemi funkčními otvory. Neodmlouvá, je zticha jako pěna a můžeš si zamknout do skříně. 😍

zjentek

Vykopat odtamtud ty ostatní bubáky?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.