Jak zmírnit sůl v sýrové pomazánce?

Nejlepší odpověď
annas

Dnes jsem zrovna četla radu v jednom časopise – přidat zakysanou smetanu, jogurt nebo tvaroh. Záleží na konzistenci.

Další odpovědi
anonym

Tvaroh,ten by mohl pomoci.Přidávám ho běžně,nic s tím nezkazíš.

iceT

Pokud by se do tvojí pomazánky hodila cibule,tak ji tam najemno nakrájej,cibule též vytahuje sůl.
Ups…méně nasolit,když už je to slané…no nevím,nevím…

havířka

Přidat sýr ci smetanu

zjentek

já bych ji třeba méně nasolil, ale s těmi mléčnými produkty to taky není špatné ,),)
Doplňuji:
iceT: jo tak ..no tak potom bych to méně nasolil už při výrobě ,),)

elektrikář

Přesolenou pomazánku lze zředit .Tvarohem, taveným sýrem, smetanou, majonézou.Strou­hanou vařenou bramborou nebo prolisovaným vejcem na tvrdo.