pukula

Jak zmírnit rychlost narůstání chloupků?

Dobrý den,
mám takový problém, možná si řeknete, že je to normální, ale mě to tak nepříjde. Je mi 17, většina mých vrstevnic se v popaží holí tak jednou nebo dvakrát týdně, aby to nevypadalo zle, ale já se zde musím holit každý den, protože chloupky rostou hrozně rychle. možná mi budete tvrdit, že když se budu holit méně častěji, bude to lepší, ale zkoušela jsem to a pouze to vypadá zle… Pokud znáte nějaký způsob jak docílit delšího účinku byla bych ráda.
Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Přikláním se k vosku, jednou za 3 až 4 týdny, rostou pak pomaleji a jsou jemnější. Laser je sice fajn, ale pokud jsou chloupky tmavé, tak je úplně nanic.

Další odpovědi
da ny

Holení 1 – 2× týdně zcela postačí každému, centimetrové chlupy tam ze dne na dečn jistě nemáš! (a i to není žádná tragedie).
Trička bez rukávů se nyní nenosí, tak to nemusíš tak „přehánět“.
Půl cm nikomu nepřekáží a budeš pro chlapce mnohem „zajímavější“, viz. odkaz. :D
Navíc právě frčí „natur“ = svoboda, tedy žádné holení… ;)
Hlavně, v podpaží se NEMÁ depilovat voskem za tepla (musí bít alespoň 3mm) a už vůbec ne vytrhávat/epilovat např. elektrickým vytrhávacím strojkem. Takové počínání je nerozumné a velmi rizikové, nebezpečné.
Zpomalovací krémy nemají příliš mnoho účinku. Na holená místa ručním strojkem vůbec ne. Holením se chlup jen posílí a zpevní v „mužný vous“, což je nemilé např. na končetinách.
http://zeny.i­prima.cz/moda-krasa/chlupy-v-podpazi-ano-nebo-ne-pry-pomahaji-uvolnit-sexualni-feromony
http://www.pe­trasestakova.cz/ne­holene-podpazi-symbol-svobody

Trvalá epilace laserem:
http://www.me­diest.cz/nase-technologie/la­serova-epilace/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=sklik­deúilace:
Depilace, diskuse:
http://www.emi­mino.cz/disku­se/trvala-depilace-trisel-a-podpazi-16525/

Drap

Zmírnit rychlost růstu nejde. Budeš se s tím muset smířit a nepřemýšlet o tom.

nenene100

Jediná možnost je chloupky zlikvidovat.
Trhání strojkem v podpaží docela bolí, ale voskem se to dá vydržet, klid je i na několik týdnů. Pak je možnost laser, ten je po několika ošetřeních zničí úplně, už nikdy neporostou, ale je to dost drahé.

Nechápavé

Hol se taky 2× tydne

arygnoc

chĺpky v podpazuší majú svoj význam – najmä bránia oderu medzi hrudníkom a pažou.
príroda je múdra.
skúste ich iba odfarbovať a udržiavať v rozumnej dĺžke.

mimochodom – konečne (rozumne) sa stáva ochlpenie v podpazuší i spoločensky tolerované.

😉