mirekborek

Jak změnit výchozí složku plochy?

Vím že složka kde je plocha je C:\users\xxx\Plocha ale dá se tato složka změnit ale když něco je na ploše aby se to ukládalo jinam (na druhý disk) prostě tu složku nějak přesunout
děkuji

Emefej – Ono v Desktop je hodně těch věcí jakej z nich je ten pravej? (mám WIN7 starter)

Odpovědi
gecco

OS???
😉
U některých Win to lze pouhým kliknutím pravým a změně volby ve Vlastnosti…
U jiných jen editací přes regedit (příp. regedit32)…
😉

Emefej

Jde to přes Regedit změnou klíče „desktop“ v položce HKEY_CURRENT_USER. Ale u každé verze Win je postup jiný.