Majkee

Jak změnit VELIKOST PÍSMA v SMS zprávách u Androidu TouchWiz?

Zdravím, prosím nevěděli byste, jak nastavit VELIKOST PÍSMA v SMS zprávách u Androidu TouchWiz (Samsung Galaxy S4 Active)? Nějakou náhodou se mi to písmo podařilo zvětšit a netuším, jak to vrátit zpět. V nastavení SMS ani v normálním nastavení jsem o velikosti písma nic nenašel… a po netu jsem hledal všemožně… Děkuji

Odpovědi
Pepa25

Řešil jsem kdysi u Samsungu něco podobné, tak snad pomůžu: otevři si nějakou SMS (text) a když klikneš a podržíš, tak se objeví šipky nahoru a dolu – tažením nahoru se text zvětší, tažením dolů zmenší …

zelí

Otevřu si nastaveni. Zmacknu kontextove tlacitko (to treti co neni ani domecek ani sipka) dojedu az dolu a je tam velikost textu.
Note 3, android 4.4.2
Doplňuji:
Pardon. Neotevru si nastaveni ale jakoukoliv SMS konverzaci. A pak to kontextovy tlacitko.

Doktoros

Otevři si vlákno zpráv a použij zesilovací/ztlu­movací tlačítko ke zvětšení/zmenšení.

Majkee

Díky za odpovědi, ale ani jedna nefunguje.

Pepa25 – to jsem si myslel, že půjde, ale nic. Písmo jsem si zvětšil asi v opilosti a proto to muselo byt nějaké gesto, ale nic nefunguje… přesto dík

zelí – To už jsem zkoušel dávno, v nastavení v SMS není nic o velikosti písma (aspon u toho SGS 4 Active…) ale taky dík

Pepa25

Tak snad to nějak dáš dohromady, já s tím byl nakonec ve značkové prodejně Samsungu, kde na to také chvilku hleděli, ale nakonec jsme to spravili …