Honza27

Jak změnit uložiště v tabletu?

Koupil jsem si SD kartu, dal jí do tabletu a ukázala se mi nabídka jestli chci změnit výchozí uložiště nebo tak něco, dal sem OK a zobrazilo se mi nastavení uložiště, kde jsem zvolil jako výchozí uložiště SD kartu, potom jsem si chtěl něco stáhnout a ukázalo se mi že nemám dostatek volného místa a koupil jsem si kartu na 16 GB a soubor zabíral kolem 1 GB a v tabletu mám volných asi 500 MB takže se domnívám že se mi to pořád zapisuje do tabletu. Neví někdo co s tím?
Doplňuji:
Už vim jak to je na internetu ale ještě na obchod play tam mi to taky nejde a hledal sem jak to udělat ale nic jsem nenašel

Odpovědi
anonym

Musíš nastavit cestu v prohlížeči. Jdi do nastavení prohlížeče internetu a v menu najdi položku pro nastavení cesty k ukládání souborů. Víc ti neporadím, nevím jaký používáš prohlížeč.