pas

Jak změnit ton oznámení sms?

Dobrý dem. Mobil Samsumg Core Duos je docela fajn přístroj, ale zatím jsem nepřišel na to jak změnit ton oznámí přijaté sms , aby byl jiný než potvrzení o doručení. Jestli je nějaká aplikace na googl play, nebo máte někdo zkušenost jak na to , prosím poradte. Taky se mi zatím nezadařilo ten ton vypnout , tak aby se objevila jen grafická informace o doručené sms, budto to jde i s tonem nebo vubec…
Doplňuji:
Problém je vyřešen. Po stažení a instalaci aplikace Oskárek sms, která je v češtině, to maká super.

Odpovědi
Pepa25

Tento konkrétní model nevím, ale není to klasicky samsungácky: nastaveni → zvukové profily → kliknout na text „normalní“ → část „zpráva a email“ → a tam už je výběr typu a tónu upozornění na zprávu …?

pas

Modrý, jdi si ty svoje moudra plkat na jiný server

pas

Pepo, žadné zvukové profily tady nejsou , jen zvuk>hlasitos­t>zvonění>vibra­ce>tony kláves…