lescol

jak zmenit tapetu u windows7 starter?

Nejlepší odpověď
Bedy

Změnit tapetu ve Windows 7 Starter nemůžete, ale určitě existuje řada programů, která to dokáže obejít. Ve Starterech je to zakázané z úsporných důvodů – Startery se dávají do netbooků a nebo se dávají i do levných počítačů (ale to se týká spíš rozvojových trhů, například Indie).

Pokud jste trošku zkušenější, nainstalujte si plnohodnotný systém, například Xubuntu Linux – ke stažení na www.xubuntu.cz. Xubuntu je zdarma a v češtině. Dobrá náhrada za wokna.

Další odpovědi
mosoj

Běžně uživatelsky nelze změnit.
Dobrý ajťák si s tím ale poradí.