hanna4

Jak změnit tapetu na mobilu?

chtěla bych se zeptat,když mám mobil a chci změnit tapetu.Jak odemknu mobil tak je tam napsané čas a obtazek a když to odemknu tak je tam jiný obrazek.a já potřebuji jak se mění ten obrázek,když to zapnu

Odpovědi
BANAN93

jedno máte asi nastavené jako spořič a druhé jako tapetu – asi by to chtělo obrázek v telefonu najít a kliknout třeba na možnosti a použít jako tapetu

Záleží jaký mobil máte.
Každý má menu nebo verzi OS jinou https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-XKmIlgIV1Q

třeba – nastavení\display \.......... musíte se v tom trochu pohrabat :)