anonym :D

Jak změnit první dojem? – doplnění (otázku jsem měnil už předtím a nejde to znova)

Ještě by mě zajímalo, zda je možné, aby si holka o mě utvořila první dojem až při prvním setkání, když už jsme si ale předtím několikrát volali, psali a dokonce si snad posílali fotky (tím myslím normální fotky z výletů apod. :D).

Odpovědi
paul1

Proč je nutné dojem měnit? Já bych to nechal tak, zůstaňte svůj.

davdavi

Moudrá dívka bude otevřená a svůj dojem bude měnit a dotvářet. Hlavně to osobní setkání je důležité. A cokoli se pokazí, není třeba úplně opravovat a rmoutit se tím, spíš to začít dělat dobře a dojem se zase uzdraví. Tolik má zkušenost v některých případech. Dojem je věc dynamická a kdo se zasekne předsudky a šablonami, není Tě hoden. Až celek a skládání mozaiky ukáže více. To vše platí u sympatií, u intuice, že mi někdo nesedí je asi lepší i poslechnout svůj první blbý dojem? 😉