Fandulak

Jak změnit pracovní plochu na počítači?

Nejlepší odpověď
Jádrohlod

a o co přesně Vám jde, otázka je moc všeobecná, chtěla by upřesnit. Nebudu se smolit s odpovědí a Vy nakonec budete mít na mysli něco jiného! Svůj čas si každý nějak cení.

Další odpovědi
Kepler

Jestli myslíš změnu zobrazení na výšku, tak třeba ve win7 se klepne pravým myšítkem na plochu – rozlišení obrazovky – zvolit na výšku.

Arne1

Prozradím ti takový tajný ajťácký postup.
Zkus klepnout pravým myšítkem na volné místo na ploše a vybrat možnost „Přizpůsobit“ (bývá poslední). A tam se podívej, jaká kouzla můžeš se zobrazením plochy dělat.

ivzez

Bylo by vhodné uvést alespoň operační systém
a co si pod obratem „změna pracovní plochy“ představujete.

Kryšpín

Natřít ji barvou, rychleschnoucí