Elixír

Jak změnit polaritu v chemické reakci?

Při experimentální reakci farmakologických látek Zoleptilu 50 a Champix mi vychází záporná (polarita částice), nejsem si zcela jist pojmenováním,čás­tice.

Nejlepší odpověď
arygnoc

hoďte nám sem vzorec reakcie.

;-Q

iba dúfam, že ako petriho misku nepoužívate vlastný mozog. :D
ako ste dospeli ku tejto kombinácii?
skúšali ste reakciu stimulovať alkoholom?

Další odpovědi
Lamalam

Proč a jak měnit polaritu? Záporné částice vznikají, říká se jim anionty.

Elixír

Nevím jak jinak zdělit vzorec reakce. Tři měsíce užívat Zoleptil 50. Rivotril 3*denně v noci užívat Tisercin. Po prvním měsíci jeden krát vynechat tisercin a dát si štamprli slivovice z pomerančovým džusem, cigaretu Mallboro, pak ještě jednou. Následovně to samé o jeden pomerančový džus víc a cigaretu. V třetím měsíci začít užívat Champix. Nezaručují 100% reakci.