kapka

Jak změnit počet míst za desetinnou čárkou v Open Office?

Vkládám čísla v procentech do tabulky a mám to přednastaveno, že se číslo zobrazí se dvěma místy za desetinnou čárkou, potřebovala bych zobrazovat jen jedno místo. Jak to nastavit? Děkuji

Nejlepší odpověď

Označte buňky, kterých se má změna týkat, pak na označenou plochu klikněte pravým tlačítkem, vyberte „Formát buněk“. Na kartě „Čísla“ je mimo jiné nastavení desetinných míst.