jak změnit parametry realitního hlídače

Nejlepší odpověď
anonym

takových služeb na internetu je … například:

1/ zaregistrujte se na www.bezrealitky.cz
http://www.bez­realitky.cz/mo­je-bezrealitky

2/ vyhledejte byty v lokalitě která vás zajímá označením na mapě …

3/ na konci seznamu nalezených nabídek pak klepněte na tlačítko „Upozornění na podobné nemovitosti e-mailem“

//

systém pak bude automaticky hlídat nové nabídky vyhovující vašemu vyhledávání a zasílat je na váš email vyplnění v kroku 1/ … upravit všechny nastavené hlídače pak můžete v nastavení svého profilu opět na stránce uvedené v kroku 1/