Karel51

Jak změnit ovladač tiskárny?

Mám tiskárnu EPSON Stylus Office BX635FWD. Nikdy jsem neřešil ovladač, prostě tam byl od začátku kdy jsem tiskárnu nainstaloval a byl jsem s ním spokojen. Jakmile jsem otevřel dokument k vytisknutí, okamžitě se mi nabídla tabulka k nastavení tisku. Někdy, když jsem potřeboval třeba vytisknout nějakou stránku, třeba z internetu, se mi objevil jiný, podle mě, jednodušší ovladač, ovšem s méně možnostmi. Ale teď, nevím proč, pár dní se mi začal při každém tisku objevovat ten ,,jednodušší" a nemohu přijít na to jak to vrátit do původního stavu. Přesto, že ona tabulka, která mi vyhovuje více v počítači je, jelikož ji lze otevřít ze spodní lišty monitoru, ale její využití je v tomto nastavení velmi složité. Potřeboval bych aby se původní ovladač zase otevíral jako hlavní.

Odpovědi
elkon

Zkus tiskárnu odinstalovat, pak restartovat PC a znovu nainstalovat.