atriplex

Jak změnit otevírání dveří u lednice „levá/pravá“?

Jak vyměnit dveře u lednice, tak aby se otevírání „pravé“ změnilo na „levé“. Lednice typ Gorenje.
Doplňuji:
Ale jak to mám odmontovat?

Nejlepší odpověď
ten který je

Dveře vymontujte,přehodte panty a kliku.U každé lednice by měly být alternativní otvory pro tuto možnost.

Další odpovědi
irij

Je jediná řešení. Panty přehodit na opačnou stranu a pak i dveře. Klika se obyčejně přehazovat nemusí.

ReHu

Jak to odmontovat?
Nejlépe montážním klíčem, šroubovákem, pomoci si kleštěmi apod.

ten který je

Jsou tam většinou matičky,tak ty odmontovat a na druhé straně vyloupnout krytky a namontovat tam ty matky s panty.