nikolqa.o

Jak změnit kurzor v HTML ?

Dobrý večer,

mám dotaz ohledně změny kurzoru v HTML. Udělala jsem si vlastní kurzor a chci ho použit na celé stránce ( body ). Ale ať napíši cokoliv, tak mi to nejde. Koukala jsem snad na 20 poraden, ale všude píší to co už jsem použila. Prosím, kde mám chybu ? Použila jsem tohle:

body{cursor: url(./kurzor.cur)} – css
body{cursor: url(„./kurzor­.cur“)} – css
<body style=„cursor: url(./kurzor.cur)“> – HTML

Děkuji za radu.
Doplňuji:
Už to jde. Děkuji moc za radu. Chybělo mi tam to „,auto“.

Nejlepší odpověď
blesk26

Řekl bych, že by to mělo vypadat takto:
body{ cursor: url(./kurzor.cur), auto; }

Pokud to nepomůže, ověřil bych si, jestli je správně cesta, případně bych to zkusil s gif nebo png obrázkem. Taky je to omezené rozměrem, určitě by se měl vejít do 32×32px.

Až se podaří vyřešit, napiš nám prosím čím to bylo, díky :)