El dejvo

jak zmenit heslo od wifiny ?

Mam pocit ze sousedi nam kradou net jak zmenit heslo wifiny zjistili nam heslo

Nejlepší odpověď
Bedy

Ještě doplním – používejte typ zabezpečení WPA2-PSK (též zvané jako WPA2 Personal), v žádném příapdě nepoužívejte zastaralé a snadno prolomitelné WEP; pokud mtáe starší zařízení co WPA2-PSK nepodporuje, tak použijte WPA-PSK (WPA-Personal).
Pokud ta wifina dovolí, tak použijte lepší enkrypci AES (ne TKIP).

Při nejhorším mne kontaktujte – stačí kliknout an můj profil Bedy a mohu Vám vysvětlit a poradit více.

Další odpovědi
brillant

Bylo tu již mnohokrát řešeno, použijte vyhledávání.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=heslo%20wi­fi

Jarisak

Svoji IP zadat do URL, většinou se přihlásíš pomocí přihlašovacího jména „admin“ a hesla „admin“ a pak už není problém cokoliv změnit.