jiříí

Jak změnit heslo na svém wi-fi?

mám nový routter a dá se na něj přihlásit bez zadání hesla..heslo už tam je ale ntb ho nepožaduje. Na netu jsem zjistil že mám zadat IP routteru do vyhledávače webových stránek ale když to zadám stránka je nedostupná

Nejlepší odpověď
anonym

tak máš špatné číslo
lepší by bylo, kdyby jsi nám napsal značku a model routeru. pak Ti třeba dodáme kompletní návod. dokonce to jde i přes kabel

Další odpovědi
Lamalam

Pusť ipconfig a IP adresu ti to ukáže, obvykle je to 192.168.1.1 nebo 10.0.0.138.

brillant

Přečti si návod k routeru, tam to určitě bude.

Dochy

Jak píší kolegové: lepší info pomůže. Typ routeru, popis zapojení Tvé sítě apod…
Jaké heslo kde je? Zpravidla je jedno heslo pro zabezpečení přístupu na WiFi a jiné pro administraci routeru (to je dost často admin-admin).

IP routeru nedávej nikam do vyhledavače, ale do adresního řádku prohlížeče.