dkk

Jak změnit heslo na kufru?

Ahoj, za týden poprvé odlétám na dovolenou a mám trochu strach o zavazadlo – kufr je sice na heslo, ale to heslo je 000, což je základní heslo, které podle mě dnes každý zná a tudíž ten kufr není víceméně nijak zabezpečený. Chci se tedy zeptat jestli a jak jde zmenit heslo. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
tom004

Z vnirřní srany zámečků je páčka.Stačí otevřít kufr,páčku přesunout na druhou stranu,podržet,a nastavit jinou kombinaci čísel.Páčka má pružinu,která ji,po uvolnění, vrátí zpět.

Další odpovědi
anonym

Všechny číslicové zámky jsou od výrobce nastaveny na tuto základní kombinaci, aby si je mohli zákazníci otevřít a prohlédnout.
A stejně tak vždy konstrukčně umožňují nastavení privátního kódu. Pokud má kufr 2 zámky, doporučují nastavit 2 rozdílné privátní.
Detailní popis – viz tom.

Hykam

Většinou se na zámku zevnitř zavazadla odklopí víčko a tam se dá nastavit nový kód, ale asi bude záležet i na výrobci.

Berušinka

Taky jsem si tam tak kravsky nastavila 000, když jsem kufr dostala. Já myslím, že to ani nejde – už to tam je prostě „cvaklí“.