Angi-Shy

Jak změnit „Fahrenheity na Celsia“ v mercedesu v tehle věcičce?

Ptam se za kamarada, sama tomu nerozumim a na netu je to jen v nemcine a v anglictine jen ukazujou jak to rozebrat… Tak se ptam jestli nekdo nevi. Jedna s3 presne o tohle:
https://www.e­bay.de/itm/Ori­ginal-Mercedes-Klimabedienteil-W202-C-Klasse-R129-SL-Klasse-Klimaautomatik-GS-/264063384125­#vi__app-cvip-panel

Jak zmenit Fahrenheity na celsia v mercedesu v tehle vecicce?

Manual nemame, drive vlto v celsiich bylo ale nejakej typek co to opravoval to zmenil a ani v servisu nevedej co s tim

Odpovědi
aliendrone

Na volantu ty dvě spodní tlačítka vlevo vyvolají menu (myslím na hlavním displeji na „budíkách“, ne na ovládání klimy) projdi do „settings“ , je to tam kde nastavuješ hodiny či přepínáš míle na kilometry, tuším se to jmenuje „temp. indicator“. (přepneš tlačítky na volantu vpravo)

Je to divné, nedělaly se nějaké úpravy softu? (např. nahrátí češtiny apod.?) Totiž když si neví rady servis… Nebylas NÁHODOU u nějakého brouka Pytlíka, co dělá všechno – od Babetty po traktor? :o Hele, ve značkovém servisu ti MUSÍ dát auto BEZCHYBNĚ do kupy, i kdyby po něm přejel tank – je to MERCEDES, ne nějaký rumunský Dacia šrot.

elkon

Třeba to ani nejde. Pokud ano, bude to v manuálu a bude to jednoduchá manipulace nějakým tlačítkem. To by nemělo vadit ani v angličtině.

Kelt

Když ten převodník je na každém mobilu, bude to i v automobilu typu Mercedes. A když se to nenajde, nebo je problém to nainstalovat, tak bude možné jednodušší si to dělat na převodníku na mobile.