quentos

Jak změnit defaultní formát data v text. editoru OpenOffice Writer?

Defaultní nastavení formátu data je bůhvíproč chybné – nepíše mezery za tečkami.
Díky.

Alesh: no to je právě to – samo se to opravuje…

Odpovědi
Alesh

Já mám MS Office. Writer je něco jako Word, ne? Čili by tam mělo platit, že jak to napíšeš, tak to máš, ne? Nebo ti to nějak samo opravuje? Nebo se ti nejedná o klasicky zapsané datum do textu, ale o nějaký automaticky vkládaný text?

„solůšn“ ve zdroji nepomůže?

Zdroj: https://forum­.openoffice.or­g/en/forum/vi­ewtopic.php?f=7&t=3­1141

JájsemRaibek

A v nastavení formátu není tato možnost?
Popř. by možná šlo vytvořit v nastavení právě ten formát, který potřebuješ.

Edison

Hele.. mě napadá.. v MS word existuje cosi jako „automatické opravy“. Není tady něco podobnýho?

quentos

Alesh: zatím ta řešení, která tam navrhovali, nepomohla, ale zkusím si to pročíst ráno pořádně, třeba jsem tam ještě nějaký navrhovaný řešení přehlíd…