vivatis

Jak změním velikost videa ve Windows movie maker?

Velikost asi není správný pojem, ale myslím to tak.Pokaždé když uložím nějaký film tak černé okraje…prostě je moc malý a já by jsem ho potřeboval roztáhnout.Nikde jsem tam takovou funkci nenašel.Děkuji.

Odpovědi
KdojeRaibek?

Malé to je proto, jelikož to ukládáš v nižší kvalitě. Na konci se tě to ptá co s tím udělat, zda uložit a kam, je tam i políčko, kde si vybíráš velikost souboru. Pokud vybereš větší, tak máš i větší video.
Dobré je to k použití třeba tehdy pokud chci někam dát malé video a nezáleží až tak moc na kvalitě, ale jinak je velké.
Ve foťáku nahraji pár sekund a ono to má několik desítek MB. Takže to proženo WMM a uložím to jako menší soubor. Pak je to sice menší, ale stačí to.

Braník

osobně bych doporučil windows live mowie maker,je součátní OS xp.
Do Windows Vista,nebo Windows 7 jde doinstalovat ,ale při instalaci se vyhněte instalaci Bing Baru
http://g.live­.com/1rewlive4-all/cs/wlsetup-all.exe
videa v něm ukládejte ve formátu 16:9,viz.obrázek
http://tinypic­.com/r/4llv2e/6