jiriii

Jak změním svého avatara na Ulož to na vlastní obrázek?

Doplňuji:
Ok, mazaně oni, tak to raději budu malovanej. 🙂

Odpovědi
mosoj

Propojit „Odpovědi " s "FS“. Odpovědi potom přeberou tvůj obrázek z „FS“. Jinak boužel.
Doplňuji:
I když se indentitou nějak moc netajím. Toto jsem také přestřihl.

badisko

na ulozto je to hracka …prihlasis se na profil …po prihlaseni okliknes svuj nick…tim se dostanes do nastaveni a druhe policko je novy avatar…:D…jinak jak rikali na odpovedi musis pre facebook proto tady avatara nemam …fuck off facebook..!!!

cochee

Moment, tady mi něco nesedí. Na „Odpovedi“ nebo na „Uloz.to?“
Doplňuji:
A „FS“ má být Facebook? Tak to bych tu zkratku prosil vysvětlit, děkuji

jiriii

On asi myslel FB

jiriii

Omlouvám se, takto to dopadá když člověk dělá víc věcí najednou:-D Samozhřejmě jsem myslel ,odpovědi.cz