Georgo2010

Jak změním „status“ kontaktů (z google->na telefon) v mobilu s Androidem 4? Je pro tyto účely nějaká šikovná aplikace?

Odpovědi
anonym

počítáš s tím pře přesunem kontaktů z google účtu do telefonu ztratíš možnost jednoduše všechny kontakty najít v novém telefonu až budeš měnit starý za nový ??

Pokud jsou uloženy tyto informace na google účtu, pak se stačí na novém telefonu pod stejným účtem přihlásit a všechny kontakty, kalendář, hudba, fotky atd … se během chvilky v novém telefonu objeví …

pokud je přesuneš do telefonu, tuto možnost ztratíš.
Doplňuji:
také ztratíš možnost jednoduše spravovat všechny své kontakty v telefonu z kteréhokoliv počítače na adrese http://contac­ts.google.com

anonym

co tě k tomu vede ? Protože jak to zběžně čtu, je to hodně hloupý nápad. Nic ti nepřinese, naopak pouze ztratíš možnost kontakty spravovat z PC a snadno je přenést v budoucnu na nový telefon…