FlAsh_7

Jak zločinci ospravedlňují své činy?

Odpovědi
Edison

Potřebou něco udělat, nebo dokonce právem něco udělat.

quentos

Různě. Otázka je příliš obecná.

Kelt

Zločinci se za zločince nepovažují. Ten, kdo poruší nějaký zákon nebo nařízení koná v dobré víře, že se mu nic nestane. On nechce nikomu ublížit, hledá způsob, jak daný problém vyřešit. Třeba chce mít takové bohatství, dům, auto, nebo se mu nelíbí nějaký člověk, tak to určitým způsobem řeší. Horší je to, že to musí vysvětlovat Policii, soudu a pod.

aliendrone

Hele, na tohle si můžeš odpovědět SNADNO – jak ty sám ospravedlňuješ své činy? ;)

Drap

Každý po svém.