DceFR

Jak zlikvidovat hryzce?

Dlouhou dobu se trápím s hryzci na zahradě. Nepodařilo se je odpudit různými plašítky (ani elektronickými) ani vykuřováním. Nepomohla ani kočka, kterou jsme si proro pořídili. Ví někdo něco chytrého?

Nejlepší odpověď
anonym

Měli jsme kokršpaněla kříženého s jezevčíkem – Ritu. Ta hryzce buď přímo milovala, nebo k smrti nenáviděla. Ale lovila je s nadšením hodným obdivu. Občas jsem na zahradě přehlídla její nový výtvor a málem si zlomila nohu. Hrabala do hloubky cca půl metru a úlovek mi nikdy nepřinesla ukázat. Úspěšná ale byla. Podstatně při ní ubylo veškerých hromádek na zahradě. I krtčích. Zato jsem si užila zahrabávání děr.

Další odpovědi
marťa382

Tady by mohly být nějaké rady:

Zdroj: http://www.po­radte.cz/rostli­ny-a-pestovani/29-jak-na-hryzce.html