Kryšpín

Jak zlepšit životní prostředí?

Poslankyně za Piráty navrhuje zákaz topit hnědým uhlím a zdražit elektřinu, Je to dobrý nápad?

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě počkat na zvýšení platů

a nejen platů, ale i důchodů. Ono se to s poslaneckým platem a výhodami kecá…

Další odpovědi
aliendrone

Ne

Je to další populistický žvást. Je zde MNOHO možností, jak významně a relativně lacino zlepšit životní prostředí, které se nabízejí. Vyžadují ovšem od dotyčných PRÁCI a té se všichni ti dobrodějové štítí. Napsat lejstro a něco zdražit – to umí každý blbec.

Seřídit semafory ve městech pro hladký průjezd bez vytváření kolon nebo sestavit plán oprav komunikací tak, aby nevznikaly dopravní kalamity – to už vyžaduje úsilí. Devastační způsob „omlazování“ městské zeleně atd. atd.

Tohle – tedy zvýšit daně, poplatky a ceny je JEDINÝ způsob, který prasokracie zná a provozuje. Jenže parazitování z dlouhodobého hlediska vede k přemnožení parazitů a úhynu hostitele. Ale koho to zajímá – po nás potopa! Já jen doufám, že se té potopy nedožiju, protože mám nepříjemný pocit, že to bude taková polízanice, že mnozí budou ještě s láskou vzpomínat na dobrotivého, mírného a lidumilného tatíčka Stalina. :(